Βράβευση κ. Χαράλαμπου Ραλλάτου από τον Σύνδεσμο Ανταποκριτών Διεθνών ΜΜΕ Ελλάδος.

Την Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Γραφείου Ενημέρωσης του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, πραγματοποιήθηκε η απονομή των Βραβείων «Ευπρέπεια 2017», από τον Σύνδεσμο Ανταποκριτών Διεθνών ΜΜΕ Ελλάδος.

Ο κ. Χαράλαμπος Ραλλάτος (Ιατρός- Διευθυντής του τμήματος Υαλοειδούς-αμφιβληστρειδούς του Athens Eye Hospital), έλαβε το Ειδικό Βραβείο Ανταποκριτών για την Ευπρέπειά του ως επιστήμονας και ως Άνθρωπος, που στηρίζει την Ελλάδα της κρίσης με την παρουσία, το ¨Ήθος, την Αλληλεγγύη και τη διεθνή επιστημονική ακτινοβολία του.

Ο κ. Ραλλάτος και όλο το προσωπικό του Athens Eye Hospital αισθάνονται τιμή και ευχαριστούν τα μέλη και τον πρόεδρο του Συνδέσμου.